Başlangıç – Dan Brown

Ekim 6, 2017

Yayın Evi: Altın Kitaplar

Sayfa Sayısı: 536

İlk Basım: 2017

Tür: Yabancı Roman

Yazar: Dan Brown

Kitap Konusu Hakkında Genel Bilgiler

Tarihi gerçekler ile kurgulanmış hikayeleri birbiri içine işleyerek okuyucularını ile buluşturan Dan Brown, Başlangıç romanı ile birlikte yine çok ses getirmeyi ve en çok satanlardan birisi olmayı hedefliyor.

Dan Brown Başlangıç adlı romanında insanoğlunun ezelden beridir kendisine sorduğu ve cevabını kesin olarak bulamadığı sorunun cevabını irdeliyor. ‘İnsanoğlu nereden geliyor?’ sorusunun cevabını kurgulayarak okuyucuları ile buluşturuyor. Bu kurguyu oluştururken de dünya üzerinde var olan tüm dinleri elden geçirerek incelemesini yapıyor.

Romandaki kahramanımız Robert Langdon ismi ile karşımızda olacak ve kahramanımız gerçekten bu sorunun cevabını bulduğu iddiası ile ortaya çıkar. Bu cevabın tüm dünyaya ulaşmasını arzular ancak bu çaba bazıları tarafından hoş görülmez ve kahramanız ölüm tehlikesine girer.

Başlangıç kitabı yazarımız Dan Brown’un klasikleşmiş kitaplarından birisi. Bir çok tarihi gerçeği öğrenirken, bunun verdiği gerçeklik hissi ile mükemmel bir maceranın içine atılıyorsunuz.

3 Yorum

  • hack forum Ekim 12, 2017, 11:24 am

    dan brownun dğer kitapları gibi buda harika

  • izmir osgb Kasım 2, 2017, 6:56 pm

    bu adamın kitaplarının korsanı ne kadar çok var değil mi?

  • izmir ilaçlama Kasım 2, 2017, 6:56 pm

    neredeyse yumurta alana hediye don brown kitabı verecekler. bence de baya korsanı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir