Grinin Elli Tonu – E L James

Eylül 24, 2017

Yayın Evi: Pegasus Yayınları

Sayfa Sayısı: 168

İlk Basım: 2012

Tür: Yabancı Romanlar

Yazar: E L James

Kitap Hakkında Genel Bilgi

Tüm dünyada hem filmi hem de kitabı ile büyük ses getiren ve en çok satanlar listesinin tepesine yerleşen E L James tarafından yazılan Fifty Shades of Grey, Türkçe Grinin Elli Tonu kitabı cezbedici hikayesi ve erotik içeriği ile sizi de baştan çıkaracak.
Güzel ve masum bir edebiyat öğrencisi röportaj için Grey adında çekici birisiyle bir araya gelir. Genç kız adamın cazibesine kapılır ve onunla birlikte olmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Grey de buna razıdır fakat bu ilişkiden bazı beklentileri vardır.
Erotik fantezilerini kız üzerinde uygulamak isteyen adam karşısında kız şaşkınlık duyar fakat bu içindeki arzuları daha fazla arttırır. Zaman geçtikçe bu ilişki ile genç kız adamın karanlık gizli sırlarını öğrenmeye başlar fakat kendini çoktan kaptırmıştır.
Grinin Elli Tonu kitabı büyük beğeni toplarken, sosyal medyada en fazla tavsiye edilen kitaplar arasında. Elinizden bırakamayacağınız, sürükleyici ve ateşli hikayesi adeta bağımlılık yapıyor.

 

2 Yorum

  • paintball istanbul Ekim 1, 2017, 6:55 pm

    Eşim okumuştu biraz anlattı, oldukça iyi ve güzel yazılmış. Kitabın devamınıda okumak gerekir, zaten kitap dediğin, sen istemeden, içinden okumak gelmeli. Okumak istiyen varsa kesinlikle okusun

  • Arkadaşlık Sitesi Mayıs 16, 2018, 9:27 pm

    Bir dönem çok popüler olmuştu. Sinemada filmi dahi çıkmıştı. Ancak ne kitabi ne filmi izleyebildim. Yazınızdan sonra tekrar değerlendirme istiyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir