İnternet Üzerinden Müzik İndirmek

Ekim 15, 2017

Günümüzde insanlar müziksiz ve şarkısız yapamaz hale geldiler. Öğrenci arkadaşlar ders çalışırken, en hanımları temizlik yaparken, veya bir yolculuk esnasında artık insanların vazgeçilmezi müzik dinlemek. Kulaklıklarını takarak kendilerini dış dünyadan soyutlamak istiyorlar. Ancak her müziği, her şarkıyı internet üzerinden, youtube, fizy gibi uygulamalardan dinlemek zorunda mıyız? Tabi ki de hayır. İstersek bu şarkıları internet üzerinden sadece bir defaya mahsus indirip ondan sonra sıkılana kadar dinleyebiliriz. Bu indirilen şarkılar siz silene kadar telefonunuzda, müzik çalarınızda veya bilgisayarınızda kayıtlı olarak kalacaktır. Bu sayede her şarkı dinlemenizde internetinizden harcamamış olursunuz.

İnternetten nasıl müzik, şarkı indirilir? Bu sorunun cevabı aslında çok kolay. Google hayatın her alanını kolaylaştırdığı gibi burada da devreye giriyor. mp3 indir yazıp Google’da aratırsanız karşınıza bunun için binlerce sonuç dökecektir. Ancak bunlar arasından hangisini seçeceğiniz çok çok önemlidir. Müzik indir butonuna bastıktan sonra, dosya içerisinde virüs olmadığından, dosyanın bozuk olmamasından emin olunmalıdır. Tabi bunu her zaman anlayamayız. Bunun için en iyi yol bilinen ve güvenilen Tubidy gibi siteleri tercih etmektir. Sitenin geniş ürün yelpazesi, kolay arayüzü ve güvenilir dosya içerikleri ile diğer sitelerin çok daha önünde olduğunu söyleyebiliriz. Dilediğiniz tüm şarkıları kolayca telefonunuza veya müzik çalarınıza indirerek istediğiniz yerde internet bağlantısı olmadan dinleyebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler dileriz.

3 Yorum

  • izmir osgb Ekim 15, 2017, 8:32 pm

    her ne kadar yasak da olsa bu konuda halkın önüne geçebilene aşk olsun. 🙂

  • Teknoloji Haberleri Ekim 21, 2017, 8:57 pm

    Yasak olmasına yasak fakat herkesinde malum single veya albüm satın alması mümkün değil. Bir öğrenci olarak 1 liranın hesabını yaparken satın almayı hiç düşünemem. Ama müzik indirme programı tubidycep ile telefonuma dilediğim gibi müzikleri internetten indirebiliyorum.

  • izmir ilaçlama Kasım 2, 2017, 6:52 pm

    olmazsa olmazımızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir