Nowaffiliates Şikayet

Nisan 12, 2018

Markalarının değerini arttırmak, daha çok kitle tarafından takip edilmesine yardımcı olmak isteyen kişiler, dijital reklam metinlerinden yardım alarak gelişimlerine katkı sağlayabilirler. Bu noktada Nowaffiliates, hem yayıncı hem de reklam veren arasında köprü görevi üstlenen dijital platformlardan bir tanesidir. Nowaffiliates şikâyet yorumlarını incelemek isteyen firmalar adına internette pek çok platform bulunur. Genellikle markalar kuruluş işe ilgili olumlu görüşlerini dile getirmektedir.

Yayıncıların Firma Hakkındaki Görüşleri

Yayıncılar, Nowaffiliates sayesinde hazırladıkları reklam içerikleri üzerinden yüksek tutarlarda kazanç elde ettiklerini dile getirmektedirler. İnternette bulunan firma ve şikâyet yorumları incelendiğinde genellikle müşterilerin sorunsuz bir şekilde belirtilen sayfada işlem yapabildikleri ifade edilmektedir.

 • Reklam metinlerinin hazırlanması, hedef kitlenin belirlenmesi noktasında yardımcı olan Nowaffiliates, en kaliteli hizmetin ortaya çıkmasına yardımcı olur.
 • Yayıncılar, kayıt oluşturduktan sonra özel kodlar ile reklam metinleri hazırlayarak tıklanmalar ve diğer hizmetler üzerinden kazanç elde edebilirler.
 • Bu tarz bir platformun oluşturulması, firmaların internet üzerinden daha kaliteli reklam metinleri hazırlamalarına yardımcıdır.

Nowaffiliates hizmetleri incelendiğinde, ödeme yöntemlerinin güvenilir ve kolay olmasından dolayı da yayıncıların memnun oldukları dile getirilebilir.

Reklam Verenlerin Yorumları

Yayıncılar dışında reklam verenlerde belirtilen sitenin ihtiyaçlarını karşıladıklarını dile getirmektedir. Nowaffiliates şikâyet metinlerine bakıldığında da reklam verenlerin tüm isteklerinin kısa sürede karşılandığı belirtilebilir.

 • Yayıncı ve reklam verenler site ile ilgili merak ettikleri tüm noktalarda, iletişim kanalları üzerinden yardım alabilirler.
 • Reklamlar Nowaffiliates içerisinde bulunan büyük yayıncı ağında sunulduğu için kısa sürede dikkat çekmekte ve satın alınmaktadır.
 • Yukarıda belirtilen fırsat reklam verenlerin markalarının isimlerini kısa sürede farklı sayfaları takip eden tüketiciler üzerinden duyurabilmelerine yardımcı olur.

Fiyatlandırma avantajları: Reklam verenler aynı zamanda Nowaffiliates sayesinde, hazırladıkları metinler üzerinden kazanç elde ettiklerini de dile getirmektedir. Tıklanma ya da mille üzerinden kazanç sağlayan firmalar, genel olarak adı geçen şirket ile ilgili memnuniyetlerini belirtmektedirler.

Nowafiliates Hizmetleri

Nowaffiliates, reklam metinleri oluşturulması, metin kodlarının hazırlanması ve farklı hedefleme seçeneklerinin belirlenmesi noktasında reklam verenlere yardımcı olmaktadır. Reklam veren ve yayıncı istediği kriterlere uygun bir şekilde reklam metinleri hazırlayarak hitap ettiği tüketici kitlesini arttırmayı hedefler. Nowaffiliates şikâyet içerikleri konusunda araştırma yapan firmalar, kuruluş hakkında daha çok olumlu görüşler ile karşılaşabilirler.

 • Sistem üzerinden her geçerli tıklama doğrultusunda yayıncılara para verildiği için kazanç elde etme imkanı fazladır.
 • Web sitelerinin kalitesini arttırmak ve daha çok tanınmasına yardımcı olmak isteyen kişiler, hızlı bir şekilde reklam metinleri satın alabilirler.
 • Ortak bir ağ oluşturan Nowaffiliates, internetteki kaliteli reklam içeriklerinin ya da bannerların arttırılmasına destek verir.

Tüm hizmetleri ve çalışmaları düşünüldüğünde firma ile ilgili şikâyetlerin olmadığını söylemekte fayda vardır. Reklam içeriği hazırlatmak ya da yayıncı olmak isteyen kurumlar, kısa sürede hesap açarak, dijital hizmetler sayesinde Nowaffiliates bünyesinde kazanmaya başlayabilirler.

Bir yorum

 • Görkem CAN Temmuz 3, 2018, 10:23 am

  Şikayetler firmaların kendine çekidüzen vermesini de sağlayan sanal dünyanın klavye jandarmaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir