Onlarca Döşemelik Kumaş Arasından Seçim Yapın

Ekim 6, 2017

Döşemelik Kumaşlar Bütçe Dostu

Bay bayan herkesin merak sardığı dekorasyon kültürü her geçen gün artarak devam ediyor. Ev ortamında büyük değişiklik yapmak isteyen ve sürekli olarak yenilikçi bir anlayışı benimseyenlerin en büyük problemi maddi yetersizliklerdir. Bilindiği üzere dekorasyonun ana unsuru olan mobilya, halı, perde ve aksesuarların yenileri ciddi maddi külfet gerektirdiği için birçok kişi tarafından temin edilemediği için ev dekorasyonunda yenilik yapılamamaktadır. Dekorasyona meraklı olup evinde sürekli yenilik arayanlar için Sinay Tekstil döşemelik kumaş ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyor. Bütçe dostu olan bu kumaşlar sayesinde evinde yenilik arayanlar için büyük fırsat niteliğindedir. Ev dekorasyonu için kanepe, koltuk takımı, oturma grubu, sandalye, puf, balkon ve bahçe takımları gibi ürünlerin tekstil yüzlerini kaplamak suretiyle muhteşem bir görsel şöleni evinizde yaşatabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece www.sinay.com.tr adresini ziyaret etmeniz ve birbirinden şık, gösterişli ve tasarım harikası ürünleri sipariş vermeniz yeterlidir.

Efes 1214 - Antrasit Koltuk Kumaşı

Döşemelik Kumaşlar Sinay Tekstil Ayrıcalığıyla

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez ürünleri haline gelmeye başlayan döşemelik kumaşlar artık yüzlerce çeşidiyle Sinay Tekstil ayrıcalığıyla ayağınıza geliyor. Çeyrek asırlık bir tekstil geçmişi bulunan firmanın sahip olduğu tecrübe ve başarıyı artık sizlere aktarmak için dijital platformunu kullanmaktadır. Markanın yeni platformu olan www.sinay.com.tr üzerinden çeşitli ürünlerini sergilemesi ve bu ürünleri müşterilerinin istemeleri halinde sipariş verip kapılarına kadar getirilmesi sağlamaktadır. Kumaş çeşitleri bakımından bir hayli zengin bir koleksiyona sahip olan Sinay Tekstil; avangart, desenli kumaşlar, ithal kumaşlar, kadife kumaşlar, keten kumaşlar ve seri sonu ürünleri olarak sınıflandırdığı ürünleriyle ev dekorasyonunda yenilik arayanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Döşemelik Kumaş Modelleri

Sinay Tekstil bünyesinde bulunan döşemelik kumaş modelleri sayesinde dilediğiniz zaman tüm tekstil yüzlerinizi yeni kumaşlarla değiştirebilirsiniz. Birbirinden şık ve görsel tasarıma sahip olan bu ürünlerle evinize gelen konuklarınızı da şaşırtabilirsiniz. Kumaş modelleri arasında modern dekorasyon tarzını benimseyenler için desenli kumaşlar daha çok tercih edilirken, avangart çeşitleriyle de farklı bir görsellik oluşturulabilir. Bunun yanında kaliteyi ithal kumaşlarda aramak isteyenler için birçok yeni model firmanın ürün katalogunda yerini almaktadır.
Kaynak : Sinay.com.tr

2 Yorum

  • izmir osgb Kasım 2, 2017, 7:03 pm

    kumaşın döşendiğini de öğrendik. faydalı siteleri gezmenin artıları!…

  • izmir ilaçlama Kasım 2, 2017, 7:04 pm

    ev dekorasyonlarında ciddi söz sahibi olan bir uygulama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir