Plastik Eşya ve Melamin Eşya Üreticileri Artık Bu Dernekte

Ekim 6, 2017

Ev ve Mutfak Üreticilerinin Yeni Adresi

Ülkemizde ev ve mutfak eşyası üzerine üretim yapan kuruluşların henüz yeni oluşturduğu EVSİD çok kısa zamanda üye sayısı 150’ye yaklaştı. Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği adıyla hizmetlerine 2014 yılında başlayan kuruluş, plastik eşya üreticileri başta olmak üzere birçok üreticiyi ve ihracatçıyı kendi bünyesinde barındırmaktadır. Derneğin asıl amacı, ülkemizdeki mutfak kültürünü tanıtmak, ürünlerin daha fazla tercih edilmesini sağlamak, ülkemizdeki üreticileri dünya vitrinine çıkarmak ve ülke ekonomisi için üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmek. EVSİD her geçen gün emin adımlarla Türk ev ve mutfak eşyaları sektöründe güçlü bir ses olmak için tüm gayretlerini ortaya koymaktadır.

Kolombiya

EVSİD Çalışmaları Dijital Platformda

Melamin eşya üreticilerinin yanı sıra ev ve mutfak eşyası sektöründe üretim yapan veya ihracatçı konumunda olan herkesin rahatlıkla bünyesine dahil olduğu EVSİD çalışmalarını artık dijital dünya üzerinden duyuruyor. Kuruluşun sahip olduğu evsid.org platformu üzerinden derneğin amacının, mevzuatının, yüklendiği vizyon ve misyonun neler olduğunu dernek organlarıyla birlikte rahatlıkla görülebilir. Yapılan çalışmalarında sergilendiği bu platform sayesinde birçok katılımcı kendi üretim projelerini dünyanın değişik ülkelerine taşıyabilirler. Kuruluş olarak EVSİD özellikle üyelerinin daha fazla kazanması ve üretimlerini sadece ülke sınırları içerisinde değil, dünyanın değişik ülkelerine de taşıyabilmelerinde önemli rol üstlenmektedir. Sivil toplum kuruluşu olarak üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiren EVSİD düzenli olarak farklı sektörlerde yer alan firma, işletme ve kuruluşları da ziyaret etmektedir.

http://evsid.org/Userfiles/Country/a_c0103260-fe1d-4a55-8e0a-88d23780cb93.jpg

EVSİD Sayesinde Büyük Çok Kolay

Kurulduğu 2014 yılından bu yana sadece sivil toplum kuruluşu olarak değil aynı zamanda bünyesinde bulunan üyelerinin geleceğe dair tüm çalışmalarında, üretimlerinde ve yatırımlarda da büyük destek sağlamaktadır. Hizmet politikasını sadece ülkemiz sınırları içerisinde gerçekleştiren ev ve mutfak üreticilerinin artık kendi tabularını yıkarak diğer dünya ülkelerine açılmaları artık daha kolay! EVSİD üyeleri için kurmuş olduğu güzel ve derin bağlantılar sayesinde plastik mutfak ürünleri üretimini gerçekleştiren üyeleri başta olmak üzere çok kısa sürede diğer dünya ülkelerinde üretim yapabilmelerini sağlıyor. Bürokrasiye ve çeşitli yasal sıkıntılara mahal vermek sizin üretim tesislerini kurmak, pazarla stratejisini ve satış politikasını yurtdışına taşıma artık daha kolay.

Kaynak : Evsid.org

2 Yorum

  • izmir osgb Kasım 2, 2017, 7:02 pm

    üretici olmanın ciddi zorlukları olduğu gibi müthiş gururları da var.

  • izmir ilaçlama Kasım 2, 2017, 7:02 pm

    üretim herkesin harcı değil. tebrikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir