Türkiye’nin En Büyük Online Perde Mağazası

Ekim 6, 2017

Perdenin Tek Adresi Storcuyuz.com

Ev dekorasyonun vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıp özellikle dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarından olan perde modelleri her geçen gün yeni tasarımlarıyla gün yüzüne çıkmaktadır. Gelişen tasarım teknolojisine bağlı olarak istenilen renk, desen ve modelde tasarımlar rahatlıkla yapılıp firmalar tarafından üretilebilmektedir. Yeni ev kuracaklar veya evini yenilemek isteyenlerin yıllardır klasik desenler arasından tercih yapmak yerine şimdilerde üretilen yüzlerce ürün çeşidi arasından seçim yapabileceklerdir. Dekorasyonda kullanılan halı, mobilya, duvar ürünleri ve aksesuarlarla görsel bir uyum sağlama adına hazırlanan yeni tasarımlar evlere farklı bir hava katacaktır. Dekorasyonda tamamlayıcı unsur olarak kullanılan perdeler artık Türkiye’nin en büyük sanal mağazasında alıcılarını bekliyor. Yıllardır alanında lider konumunda bulunan storcuyuz.com sizin için hazırlamış olduğu koleksiyonlarının tanıtımlarını artık dijital dünya üzerinden gerçekleştirmektedir. Birbirinden şık ve gösterişli ürünlerden sizin zevkinize ve dekorasyonunuza en uygun olanını seçmek suretiyle bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

04 Düz Renk Ekru Zebra

Perde Almanın En Kolay Yolu

Birbirinden şık, gösterişli ve tasarım harikası ürünleri bünyesinde barındıran storcuyuz.com sizlere perde almanın en kolay yolunu tarif ediyor. Online olarak hazırladığı platform üzerinden indirimli, zebra, stor, katlama zebra, özel tasarım dijital baskı, çift sistem stor, tül stor, jaluzi, fon, dikey, sunscreen, çocuk ve genç odası, rustik, sinema projeksiyon ve ip perdeler olmak üzere yüzlerce ürünü müşterilerinin tercihine sunmaktadır. Bunca ürün arasından koleksiyonda yer alan modelleri ev dekorasyonuna uygun bir şekilde seçmek suretiyle aynı anda vereceğiniz siparişle birlikte ürünlerin kapınıza kadar getirilmesini sağlıyorsunuz. Ürün alamı yaparken görsel tasarımları zengin olan modelleri seçerken aynı zamanda pencereniz için uygun ölçüleri almayı asla unutmayın! Ölçüsü doğru alınmayan ürünler hem görsel zevkin ortadan kalkmasına hem de maddi külfet olarak sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Birbirinden Şık Stor Perdeler

Perde çeşitleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen modellerden biri olan stor ürünler, özellikle yenilikçi ve modern perde anlayışını ortaya koymaktadır. Klasik kornişli perde modellerinden farklı bir mekanizmaya sahip olan bu ürünler sağlamlığı, kalitesi ve görsel zenginliğiyle ön plana çıkıyor. Markanın ürün koleksiyonunda yer alan düz renk, düz simli, baskılı, karartma, desenli stor, desenli simli stor ve stor perdeye resim baskı modelleriyle sizlerin tercihine sunulmaktadır.

İstanbul Zebra Perde Siyah Kırmızı
Bu yazı; Storcuyuz.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

2 Yorum

  • izmir osgb Kasım 2, 2017, 7:00 pm

    perde işini emin ellere vermek lazım.

  • izmir ilaçlama Kasım 2, 2017, 7:00 pm

    perde ince işçilik isteyen bir sektör. işi erbabına vermek konusuna katılıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir